Nominaties 2017

Door de onafhankelijke, internationale en multidisciplinaire vakjury worden per categorie 10 foto’s en 5 films genomineerd. Dit zijn de genomineerden:

Categorie Bruid
CHEESE! Photography Adegem (België)
Gerhard Nel Fotografie Den Haag
SUEGRAPHY Ede
Guido Fokkema Fotografie Gorinchem
Eppel Fotografie Haler
KnowMefotografie Papendrecht
MooiBelicht Trouwreportages Pijnacker
Bemind Fotografie Putten
FOR LOVE WE LIVE Rotterdam
Nienke van Denderen Fotografie Utrecht

Categorie Bruidspaar
Lab147 Alkmaar
Luther Fotografie Amersfoort
Gerhard Nel Fotografie Den Haag
In beeld met Floor Elburg
Eppel Fotografie Haler
Bas Uijlings fotografie Hooglanderveen
Huwelijksfotograaf Bardt Leuven (België)
Fotografe Gertenbach Papendrecht
KnowMefotografie Papendrecht
Jurgen Jacob Bruiloften Rotterdam

Categorie Bruidskinderen
Tjeerd Paul Jacobs Fotografie Breukelen
Fotografie+ Den Bosch
WeddingStudios Den Haag
SUEGRAPHY Ede
Trouwdag in Beeld Helmond
RUUDC Fotografie Herten
Odizafotografie Nijmegen
Bemind Fotografie Putten
Kim de Vries Fotografie Uitgeest
DM Fotografie Zwolle Zwolle

Categorie Bruiloft in beeld
Luther Fotografie Amersfoort
Alexandra Vonk Photography Berkel & Rodenrijs
SUEGRAPHY Ede
De Grote Dag Groningen
Eppel Fotografie Haler
Bas Uijlings fotografie Hooglanderveen
Marco Klompenmaker Fotografie Kampen
Odizafotografie Nijmegen
FOR LOVE WE LIVE Rotterdam
LNRD Photography Utrecht

Categorie Ceremonie
Luther Fotografie Amersfoort
Tjeerd Paul Jacobs Fotografie Breukelen
Fotografie+ Den Bosch
WeddingStudios Den Haag
In beeld met Floor Elburg
Romy Dermout Photography Ermelo
Trouwdag in Beeld Helmond
RUUDC Fotografie Herten
MooiBelicht Trouwreportages Pijnacker
ByDianne Fotografie Zaltbommel

Categorie Emotie
WeddingStudios Den Haag
SUEGRAPHY Ede
Eppel Fotografie Haler
RUUDC Fotografie Herten
EVO-Photography IJsselstein
Odizafotografie Nijmegen
Cathy fotografie en visagie Oud Beijerland
KnowMefotografie Papendrecht
asim bari fotografie Rotterdam
FOR LOVE WE LIVE Rotterdam

Categorie Family & Friends
Nelleke Stark Fotografie Bennekom
iSi fotografie Enschede
De Grote Dag Groningen
Susan Noëlle Fotografie Hoogeveen
Marco Klompenmaker Fotografie Kampen
Jell Fotografie Noordwijk
MooiBelicht Trouwreportages Pijnacker
FOR LOVE WE LIVE Rotterdam
LNRD Photography Utrecht
Trouw Trendy Zwaag

Categorie Klaar voor de huwelijksdag
AV Fotoreportages Amsterdam
Jonneke Vos Fotografie Amsterdam
Alvafotografie Blaricum
Fotografie+ Den Bosch
Eppel Fotografie Haler
MooiBelicht Trouwreportages Pijnacker
Jepp Roosteren
Asim Bari fotografie Rotterdam
Grace Tan Fotografie Rotterdam
Lovepicture trouwfotografie Valkenburg

Categorie Film
Maru Films Amsterdam
The Dreamers Amsterdam
In beeld met Floor Elburg
Lai Visuals Houten
BruidBeeld film & fotografie Rotterdam

Stemmen

Stemmen op de genomineerden foto's en films kan vanaf 16 januari 2017 t/m 12 mei 2017.

Awards

Op 22 mei 2017 worden tijdens een feestelijke prijsuitreiking de winnaars bekend gemaakt van de Bruidsfoto & Film Award 2017. Voor het overzicht van de award winnaars en eervolle vermeldingen 2016, klik hier.

De Bruidsfoto & Film Award 2017 kent:
8 publieksprijswinnaars;
8 vakprijswinnaars;
64 eervolle vermeldingen Foto;
1 Bruidsfoto Overall Winnaar;

4 eervolle vermeldingen Film
1 winnaar Film.

Bruidsfoto & Film Award special 2016

Exclusief voor de genomineerde bruidsfoto's en films wordt de Bruidsfoto & Film Special gemaakt. Via de Bruidsfoto & Film Award Special maken bruidsparen kennis met de genomineerde bruidsfoto's en films en de fotografen. Voor de Bruidsfoto & Film Award Special 2016, klik hier hieronder.